סדנת שזירת פרחים

שזירת פרחים מאפשרת למי שעוסק בתחום כמקצוע ולמי שמשלב אותו בחייו כתחביב, ליצור עולם שלם מכמה פרחים ולהעניק לסובבים אותו רגעים מאושרים. אם גם אתם רוצים ללמוד את הסודות שמאחורי השזירה ולשזור בעולמכם הרבה מאוד רגעים מיוחדים – אתם מוזמנים להזמין סדנת שזירת פרחים המועברת על ידי שוזרת פרחים מקצועית.סדנאת שזירת פרחים באירועים

ניתן להזמין סדנת שזירת פרחים שתהיה משולבת (או שזורה) באירוע שלכם. כך למשל, בבת מצווה, בכנסי נשים או במהלך טיול – אפשר לכנס את הנערות והנשים, ולהזמין כל אחת לשזור לעצמה זר מקסים. ניתן להזמין סדנאות לנערות ולאפשר להורים ליהנות מהאירוע, וניתן להפוך את הסדנה לאירוע עצמו – אירוע ששזירת הפרחים נמצאת במרכזו.


סדנת שזירת פרחים ביום גיבוש

אין כמו סדנת שזירת פרחים כדי ליצור קבוצה מגובשת מכמה פרטים. יושבים ביחד, שומעים הסברים על הטכניקה של שזירת פרחים, בוחרים פרחים בכל מיני צבעים ושוזרים מהם זר או סידור פרחים בדיוק כמו שאוהבים.


סדנת שזירה בערב נשים

אם אתן מחפשות תוכן מרתק ומגבש לערב נשים, סדנת שזירת פרחים יכולה להיות התשובה המושלמת עבורכן. אין כמו מפגש בין נשים שבו כל אחת שוזרת לעצמה את הזר שהיא אוהבת, ושממנו היא יוצאת עם כלים שמאפשרים לה להמשיך לשזור זרים לעצמה ולאחרים.


שושנת העמקים מודיעין עילית – סדנאות שזירה בשבילכן

אנחנו בשושנת העמקים מציעות לכן סדנאות שזירת פרחים לאירועים, לערבי נשים, לימי גיבוש ולכל מפגש אחר מעצים. בסדנת שזירת פרחים תוכלו ללמוד שיטות שזירה שונות, לבחור פרחים מתאימים ולעצב זרים בסגנונות שונים. הסדנאות מתאימות לנערות ולנשים שאוהבות לשזור וליצור ומאפשרות להן ליהנות ממפגש מרתק ומעשיר.


לקבלת מידע נוסף ולהזמנת סדנת שזירת פרחים צרו עמנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכן.